Torby – polski producent

Jako producent toreb oferujemy szeroki asortyment produktów, zarówno do codziennego użytku, jak i specjalnego zastosowania. Są to przede wszystkim torby sportowe (tenisowe, na kółkach, z kieszenią na buty, z odpinanymi plecakami), na ramię, teczki, torby typu cooler, plażowe, itp. Wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych klientów, produkując torby ze sprawdzonych materiałów z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki temu nasze torby prezentują się doskonale, przyciągają uwagę, są estetycznie wykonane i do tego trwałe. Te lekkie, wygodne torby pozwalają mieć zawsze pod ręką wszystko, co najbardziej potrzebne.

Torby z nadrukiem stanowią doskonały nośnik reklamy i umożliwiają budowanie rozpoznawalności marki. Świetnie sprawdzają się np. jako torby dla pracowników (element wyposażenia służbowego) lub jako prezent dla klientów.

Produkowane przez nas torby dostępne są w różnych opcjach kolorystycznych, rozmiarach i pojemności. Wyróżnia je nowoczesny design, funkcjonalizm i wytrzymałość. Solidne wykonawstwo, w zgodzie z obowiązującymi trendami, sprawia, że torby skutecznie odpowiadają na potrzeby rynku, znajdując odbiorców wśród agencji reklamowych i firm z różnych branż.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty produkcyjnej, w której oprócz różnego rodzaju toreb, znajdują się także plecaki reklamowe, nerki, worki żeglarskie i wiele więcej.

Trzy torby polskiego producenta - firmy Fabryka Plecaków